Oferta

Zapraszamy w przepiękne, malownicze i spokojne miejsce w Gorcach,
z dala od cywilizacji i zgiełku, a jednocześnie blisko szlaku turystycznego z Krościenka na Lubań.
Willa znajduje się na ogrodzonej, dużej działce o powierzchni 1 ha,
Idealna dla rodziny, grupy znajomych na wyłączność. Możliwość zabrania psiaka.
Willa Kotelnica to nie tylko zwykły domek do wynajęcia, ale też Wasza prywatna przystań do odpoczynku w gronie najbliższych.
Przed przyjazdem gości kominki są rozpalane, a zapas drewna przygotowany na resztę pobytu.
W kuchni czekają pyszne oscypki i sok wyciskany z jabłek z naszego sadu.
Na wyjątkowe okazje / święta - dom jest specjalnie przystrajany, a w lodówce znaleźć można schłodzonego szampana.
Do Państwa dyspozycji oddajemy:
nasz ogród oraz duży taras z piękny widokiem na okolice,
w pęłni wyposażony duży grill ze stołem i ławkami
W domu w pełni wyposażone i funkcjonalne 2 kuchnie,
2 salony, 5 łazienek, 7 sypialni (wszystkie sypialnie znajdują się na piętrze - 18 miejsc)
- ze względu na projekt domu jest możliwość zarezerwowania tylko części pokoi z dostępem do jednej kuchni.
DLA NAJMŁODSZYCH:
Chcąc zapewnić Wam (rodzicom) chwilę wytchnienia - przygotowaliśmy także coś,
co pochłonie naszych najmniejszych gości.
Zabawowy domek zapewni rozrywkę maluchom podczas chłodnych wieczorów i deszczowych dni.
Bloczki, kolorowanki, bajki, farbki i kredki, gry planszowe, zabawki, huśtawki - to tylko kilka punktów na liście zabaw dla maluchów.
DLA AKTYWNYCH:
W domku czekają na Was: badmington, piłki (do siatkówki / nogi), bilard, piłkarzyki.
ATRAKCJE TURYSTYCZNE
Przez wieś przebiega szlak zielony, który w jedną stronę wiedzie na Lubań, w drugą natomiast na Jaworzynkę w Beskidzie Sądeckim oraz cała masa szlaków rowerowych.

W samej tylmanowej zobaczyć można również drewniany kościół z XVIII wieku, dwór z 1840 roku, kalwarię powstałą wśród skał, kapliczkę i pomnik poświęcony bohaterom I wojny światowej oraz rezerwat krajobrazowy Kłodne nad Dunajcem.
W pobliżu znajduje się tor do kajakarstwa górskiego.

Ale Tylmanowa to róznież idealne miejsce wypadowe. Wspaniała lokalizacja pozwala na szybki dojazd do licznych szlaków i pobliskich, malowniczyk miejscowości. Blisko jest też do wyciągów narciarskich, basenów termalnych, Dunajca.
 • SPŁYW DUNAJCEM (25 km) - jedna z największych atrakcji regionu i świetna formą spędzania wolnego czasu. W trakcie spływu drewnianą tratwą, flisacy opowiadają legendy o Pieninach i Janosiku.
 • TRZY KORONY - najpopularniejszy szczyt w Pieninach. (Najłatwiejsza trasa - żółta, rusza z Krościenka nad Dunajcem i pozwala na spokojne wspięcie się na szczyt razem z dziećmi.)
 • ZAMEK W NIEDZICY (55 km) - (nazywany też Zamkiem Duanjec) średniowieczna warownia na brzegu jeziora Czorsztyńskiego we wsi Niedzica. Według legendy pod koniec XVIII wieku na zamku rezydowali Inkowie uciekający przed hiszpańskimi prześladowaniami.
 • GÓRA WDŻAR / KLUSZKOWCE (22 km) - na górze obecnie znajduje się stoki narciarskie z kolejką krzesełkową i wyciągiem orczykowym, w lecie jest to bardzo dobry punk widokowy, z którego można podziwiać panoramę tatr i jeziora Czorsztyńskiego. Ponadto na górze znajduje się tor saneczkowy typu roller coaster o długości 900 m.
 • JEZIORO CZORSZTYŃSKIE (20 km) - sztuczny zbiornik wodnym na Dunajcu, usytuowany pomiędzy Pieninami i Gorcami. Zapora główna Czorsztyn – Niedzica to największa w Polsce zapora ziemna. Można tu wypożyczyć sprzęty wodne lub udać się na rejs statkiem i skorzystać z plaży piaszczystej i kąpieliska strzeżonego usytuowanego pod zamkiem.
 • KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM (10 km) - to wieś w dolinie Dunajca - położona u podnóża Pienin, Gorców i Beskidu Sądeckiego. Z Krościenka prowadzą szlaki turystyczne na Trzy Korony i Sokolicę oraz na Lubań.
 • SZCZAWNICA (15 km) - to miasto uzdrowiskowe położone w Beskidzie Sadeckim i w Pieninach nad potokiem Grajcarek. Na terenie uzdrowiska znajduje się Pijalnia Wód Mineralnych, gdzie do dyspozycji gości są szczawy wodorowęglanowe, sodowe, jodkowe i bromkowe bogate w sole mineralne oraz liczne mikroelementy.Atrakcją Szczawnicy jest promenada – deptak o długości ok. 1800 m ciągnący się wzdłuż Grajcarka. Warto zwiedzić również zabytkowe budynki kurortowe z XIX w i początku XX w oraz pospacerować ulicą Zdrojową. Można udać się również kolejką na Palenicę oraz piękną trasą rowerową Szczawnica - Czerwony Klasztor ciągnącą się wzdłuż Dunajca. To 20 km trasy ciągnącej się przez pieniński park narodowy (z polski na słowację).
 • TYLMANOWSKA KALWARIA - czyli droga krzyżowa na górze Baszta, powstała w 1982 r. Znajduje się tam 16 stacji drogi krzyżowej. Rzeźby zostały wykonane przez tylmanowskiego artystę Tomasza Zabrzeskiego. Kalwaria Tylmanowska obok Błyszcza jest jednym z przystanków Gorczańskiego Szlaku Papieskiego biegnącego ścieżkami, które przed laty przemierzał św. Jan Paweł II – najpierw jako ksiądz, a potem biskup i kardynał - o czym ze wzruszeniem wspominał podczas pielgrzymki w Starym Sączu. Na szczycie Baszty znajduje się podświetlany krzyż, dzięki któremu kalwaria jest widoczna również w nocy.
 • WĄWÓZ HOMOLE - znajduje się w miejscowości Jaworki. Zbudowany ze skał wapiennych, położony w Małych Pieninach. Przez wąwóz prowadzi szlak na Wysoką. Uznawany jest za jeden z piękniejszych wąwozów w Polsce.
 • BIAŁKA TATRZAŃSKA (45 km) - jedna z najatrakcyjniejszych miejscowości górskich. Znajduje się tam kilka ośrodków narciarskich:
- Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej z m.in. 5 wyciągami krzesełkowymi,
- Wyciągi Narciarskie Bania w Białce Tatrzańskiej z m.in. 1 wyciągiem krzesełkowym
- Stacja Narciarska Kaniówka w Białce Tatrzańskiej z m.in. 1 wyciągiem krzesełkowym
- Wyciąg narciarski „U Kuruca”.
Większość wyciągów jest objęta wspólnym systemem karnetów.

Dom ogrzewany jest ciepłem z kominków opalanych drewnem i zapas drewna jest przygotowany.

Więcej zdjęć: www.facebook.com/Willa-Kotelnica-237593076940082/

Cena
za nocleg do 6 osób - 520 pln (przyjazd na minimum 2 noclegi)
każda kolejna osoba 90 pln/os/dzień

dzieci do lat 2 bez opłat

tel. 577 20 80 83

Dodatkowe Informacje

Na terenie obiektu:
 • kuchnia do dyspozycji
 • miejsce na grilla
 • parking
 • internet
 • plac zabaw dla dzieci
Wyposażenie pokoi:
 • łazienka
 • TV
 • SAT
 • radio
 • lodówka
 • czajnik
 • aneks kuchenny

Pogoda

Pogoda Kamienica na dziś: 23-06-2021

pogoda
Noc: 23:00 - 05:00 Temperatura: 18 23 °C
pogoda
Rano: 05:00 - 11:00 Temperatura: 17 20 °C
pogoda
Dzień: 11:00 - 17:00 Temperatura: 19 24 °C
pogoda
Wieczór: 17:00 - 23:00 Temperatura: 22 25 °C

Oferty Specjalne

Sylwester

Zapraszamy na Sylwestra w przepiękne, malownicze i spokojne miejsce w Gorcach, z dala od cywilizacji i zgiełku. Spędź Sylwestra w Willi znajdującej się na ogrodzonej, dużej działce o...

więcej